Piesakies pēcdzemdību vingrošanai!

Laimīgām un priecīgām māmiņām, priecīgi mazuļi! Tāpēc, mīļās, jaunās māmiņas, aicinu Jūs pieteikties pēcdzemdību vingrošanas grupiņā. Pirmā nodarbība piektdien, 7. oktobrī, plkst. 14:00
Pēcdzemdību periods sākas no placentas izdalīšanās brīža un turpinās 6-8 nedēļas. Šajā periodā izzūd ar grūtniecību saistītās pārmaiņas dzimumorgānos, nervu, asinsrites, elpošanas, endokrīnās un citu sistēmu darbībā.Maksts saraušanās un saišu aparāta involūcija notiek 3 nedēļu laikā. Lēnām atjaunojas iegurņa pamatnes muskuļi. Starpene (ja nav ievainota) atjaunojas 10-12 dienās.
Tātad intensīvāk vingrot pēc dzemdībām sākam ne ātrāk kā pēc 6 nedēļām. Pēcdzemdību vingrošanā strādāsim ar muskuļu stiprināšanu, stiepšanu, kā arī ar elpošanu un starpenes muskuļu stiprināšanu. Tādējādi uzlabosies pašsajūta, muskuļu tonuss, ķermeņa izjūta, kā arī noteikti garastāvoklis, jo fizisko aktivitāšu laikā izdalās laimes hormons! 🙂 Runāsim arī par ergonomiku – kā aprūpēt mazuli, nenodarot pāri savām mugurām, kā arī parunāsim par veselīga uztura pamatprincipiem, jo uzturs svara mazināšanā un formas atgūšanā spēlē ļoti lielu lomu.
 Zinu, ka grūti izrauties, tāpēc sākumā vingrosim vienreiz nedēļā, ja būs vēlmes un iespējas, tad 2x nedēļā.
Iepriekš, lūdzu, pieteikties, jo vietu skaits ir ierobežots! Paldies!
Pieteikties vari  pa telefonu: 20157236 vai epastu: ilze.fogele@gmail.com
 
Uz tikšanos!
Fizioterapeite Ilze